RYCHLÁ PŮJČKA IHNED NA ÚČET DO HODINY

Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny bez ručitele a bez příjmu

ihned

Rychlá půjčka bez doložení příjmu do maximální výše 10 000 Kč patří mezi rychlé & online & před výplatou pro případ nenadálých výdajů. Schválení žádosti o půjčku nevyžaduje doklad příjmu ani potvzení o zaměstnaneckém poměru. Nevýhodou je na druhou stranu kontrola registru dlužníků. Jednou z výhod je nabídka "první půjčky zdarma", která platí pro nové klienty, resp. ty, kteří si u nebankovní společnosti Ferratum půjčují poprvé.

Podobně rychlá půjčka s převodem na účet do hodiny

Půjčka od Ferratum patří do výběru celkem 16 půjček, které dorazí na bankovní účet typicky do 30 minut od okamžiku schválení žádosti o půjčku. Mezi půjčkami, které jsou jí podobné především rychlostí převodu a stojí za pozornost nabídka až 8 000 Kč od Zaplo a půjčka až 15 000 Kč od HC/Kamali, které jsou obě poprvé zdarma. Patří mezi ně i sesterská rychlá půjčka s převodem na účet do hodiny s vyšší horní částkou půjčky až 25 000 Kč. Kompletní výběr 16 rychlých půjček z nichž každá dorazí nejpozději do 45 minut.

Mezi nejrychlejší půjčky na českém trhu, tentokrát, bohužel, s výrazně nižší maximální částkou o kterou lze žádat, patří rychlá sms půjčka ihned / do 5 minut na účet od ViaSMS.

Rychlá a navíc poprvé zdarma

prvni pujcka zdarma

Kromě nabídky první půjčky zdarma do 10 000 Kč FB nabízí i spotřebitelskou půjčku s vyšší horní částkou. Jde o půjčku s názvem Credit Limit, kde lze žádat o vyšší částku až 25 000 Kč na 1 a více měsíců. Ani Credit Limit nevyžaduje doložení příjmů, příp. potvrzení o minimálním příjmu. Poskytovatel patří mezi prověřené nebankovní společnosti s licencí České národní banky. Půjčky dosud poskytl téměř 1,5 milionu zákazníků s potřebou okmažitého financování. Patří mezi první společnosti v Evropě, které začaly poskytovat tzv. půjčky před výplatou.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka500 Kč
Maximální částka10.000 Kč
Splatnost7 - 45 dní
PoukázáníSloženka / na účet ihned
Vyřízení žádosti o půjčku10 min
Musí být zaměstnanecNE
Min. příjemNE
Potvrzení o příjmuNE
Kontroluje registrano
První půjčka zdarmaANO
Nutná registracene
Potřebné dokumenty nevyžaduje se
RPSN 2304% - 14299%
RUČITEL / RUČENÍNE
Účelbezúčelová
Rychlost vyřízení10 min
Komplet online?ANO
Předčasné splacení zdarmaANO
Poplatek za poskytnutíaž nad 9.000,-
Výhodyprvní až 5 000 Kč
ObčanstvíČR
Věková hranice/rozsah21 - 75 let
Bankovní účetano
PODOBNÁ První půjčka zdarma od Zaplo | Kamali
Žádostvyplnit žádost

Reprezentativní příklad půjčky (*) 5.000 Kč na 31 dnů: "Půjčka 5.500 Kč na 31 dnů, celková výše všech plateb bude 7 370 Kč, z toho poplatek za poskytnutí půjčky celkem 1 870 Kč. Výpočet je založen na roční úrokové sazbě ve výši 400 % a platbě celé dlužné částky v jedné splátce ve výši 7 370 Kč."

Reprezentativní příklad (*) 25.000 Kč na 31 dnů: "Pokud dojde k čerpání částky 25.000 Kč, Zákazník musí uhradit poplatky a úrok ve výši 34.803 Kč. Celková částka, kterou Zákazník musí uhradit, je 59.803 Kč. * Platí pro první čerpání půjčky, které je bez poplatku. Prvních 30 dnů Ferratum neúčtuje denní úroky."

Zdroj (*): Ferratum Bank

Kdy je / bude půjčka opravdu rychlá? Opravdu dorazí na účet do hodiny?

NEZAPOMEŇTE - tzv. "rychlá půjčka" bude rychlá JEN A POUZE v případě, že žadatel má svůj bankovní účet ve stejné bance jako poskytovatel půjčky. Pokud žádáte o rychlou půjčku, potřebujte ji rychle a potřebujete i rychlý bankovní převod. Pokud máte účet ve stejné bance, zabere převod půjčky jen několik málo minut. V případě převodu půjčky do jiné banky, bude celá transakce trvat minimálně jeden pracovní den a slibovanou půjčku tak nemůžete obdržet "do hodiny".

12x rychlá půjčka s převodem na účet do hodiny

Ferratum nabízí rychlé převody schválené částky půjčky na účty v České spořitelně, Komerční bance a Raiffeisen bance. Pokud máte svůj účet v jiné bance, prověřte dalších 12 nabídek rychlé půjčky s garancí převodu na účet do hodiny, u 8 nabídek půjčky ihned na účet nezabere více jak do 30 minut. Další možností je vybírat mez nabízenými půjčkami setříděnými podle bankovních účtů, vybírat tak budete jen mezi půjčkami, které mohou garantovat opravdu rychký převod na účet.

  • červen 2018
  • Rychlá půjčka bez ručitele od Ferratum Bank
CZIN.eu