Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny

Rychlá půjčka ihned na účet bez ručitele

Shrnutí vlastností: rychlá, nebankovní, bez ručitele, max. 10000 Kč, do 10 minut, online

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA

Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny bez ručitele a bez příjmu

ihned

Rychlá půjčka ihned na účet bez požadavku na doložení příjmu do maximální výše 10000 Kč patří mezi rychlé & online & před výplatou pro případ nenadálých a urgentních výdajů. Schválení žádosti o půjčku nevyžaduje doklad příjmu ani potvrzení o zaměstnaneckém poměru. Nevýhodou je na druhou stranu kontrola registru dlužníků. Jednou z často hledaných výhod je nabídka "první půjčky zdarma", která platí pro nové zákazníky, respektive ty, kteří si u nebankovní společnosti Ferratum půjčují poprvé.

Podobně rychlá půjčka s převodem do banky žadatele nejpozději do hodiny

Nabídka od zavedeného poskytovatele s licencí České národní banky patří do výběru celkem 16 půjček, které dorazí do banky typicky do 30 minut od okamžiku schválení online žádosti. Mezi konkurenčními nabídkami, které jsou jí podobné především rychlostí převodu, stojí za pozornost nabídka až 8000 Kč od Zaplo a až 15000 Kč od HC/Kamali, které patří do výběru 13 nabídek, které nový zákazník může získat zcela zdarma. Patří mezi ně i sesterský rychlý úvěr s převodem do banky, kde částka bude připsána na účtu žadatele nejpozději do hodiny a to s vyšší horní částkou půjčky až 50000 Kč. Kompletní výběr 16 rychlých půjček z nichž každá dorazí nejpozději do 45 minut naleznete pod předchozím linkem.

Mezi nejrychlejší půjčky na českém trhu, tentokrát, bohužel, s výrazně nižší maximální částkou o kterou lze žádat, patří rychlá sms půjčka ihned / do 5 minut od ViaSMS, o kterou lze žádat přostřednictvím odeslané sms zprávy.

Rychlá a navíc poprvé zdarma

prvni pujcka zdarma

Kromě nabídky prvního spotřebitelského úvěru zcela bez úroků a bez poplatků s hranicí do 10 000 Kč FB nabízí i spotřebitelskou půjčku s vyšší horní částkou. Jde o sesterskou nabídku s názvem Credit Limit, kde lze žádat o vyšší částku až 50 000 Kč na 1 a více měsíců. Ani Credit Limit nevyžaduje doložení / doklad o minimálním příjmů. Poskytovatel patří mezi prověřené nebankovní společnosti s licencí České národní banky. Půjčky dosud poskytl téměř 1,5 milionu zákazníků s potřebou okamžitého financování. Patří mezi první společnosti v Evropě, které začaly poskytovat tzv. úvěry před výplatou, tzv. mikropůjčky (nízká horní hranice, extrémně rychlé vyřízení a převod do banky žadatele).

DRUHPARAMETRY
Minimální částka500 Kč
Maximální částkanově 20000 Kč
Splatnost7 - 45 dní
PoukázáníSloženka / bankovním převodem ihned po schválení
Vyřízení žádosti o půjčkutypicky do 10 minut
Musí být zaměstnanecNE, NETRVÁ NA zaměstnaneckém poměru
Minimální příjemNE, NEVYŽADUJE minimální příjem
Potvrzení o příjmuNE, NETRVÁ NA DOKLADU o minimálním příjmu
Kontroluje registrANO, kontrola registru dlužníků JE PODMÍNKOU
První půjčka zdarmaANO, nový zákazník si MŮŽE PŮJČIT poprvé zcela zdarma
Nutná registraceNE, jedna z mála půjček, která NETRVÁ NA REGISTRACI
Potřebné dokumenty nevyžaduje se, občanský průkaz, další doklady nejsou nutné
RPSN 2304% - 14299%
RUČITEL / RUČENÍNE, spoluručitel není vyžadován
Účelbezúčelová, o způsobu využití peněz rozhoduje žadatel
Rychlost vyřízení10 min, typický čas posouzení žádosti nepřesahuje 10 minut
Komplet online?ANO, vše lze vyřídit z telefonu, tabletu nebo počítače
Předčasné splacení zdarmaANO, NEÚČTUJE SANKČNÍ POPLATEK za předč. splacení
Poplatek za poskytnutíaž od částky nad 9000 Kč
Výhodyprvní zdarma maximálně 5000 Kč
ObčanstvíČR, pouze občanům České republiky
Věková hranice/rozsah21 - 75 let
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
PODOBNÁ První půjčka zdarma | Kamali
ŽádostVYPLNIT ONLINE ŽÁDOST

Reprezentativní příklad (*) 5000 Kč na 31 dnů: "Částka 5500 Kč na 31 dnů, celková výše všech plateb bude 7370 Kč, z toho poplatek za poskytnutí půjčky celkem 1870 Kč. Výpočet je založen na roční úrokové sazbě ve výši 400 % a platbě celé dlužné částky v jedné splátce ve výši 7370 Kč."

Reprezentativní příklad (*) 25000 Kč na 31 dnů: "Pokud dojde k čerpání částky 25000 Kč, Zákazník musí uhradit poplatky a úrok ve výši 34803 Kč. Celková částka, kterou Zákazník musí uhradit, je 59803 Kč. * Platí pro první čerpání půjčky, které je bez poplatku. Prvních 30 dnů Ferratum neúčtuje denní úroky."

Zdroj (*): Ferratum, srpen 2019

Kdy je / bude půjčka opravdu rychlá? Dorazí do hodiny?

NEZAPOMEŇTE - tzv. "rychlá půjčka" může být rychlá (tj. na Vašem účtu) JEN A POUZE v případě, že máte své bankovní účty ve stejné bance jako poskytovatel. Pokud žádáte o rychlou půjčku, potřebujte ji rychle a potřebujete i rychlý bankovní převod. Pokud účet ve stejné bance máte, zabere převod peněz jen několik málo minut. V případě převodu do jiné banky, bude celá transakce trvat minimálně jeden pracovní den a slib "do hodiny" tak NEMŮŽE BÝT DODRŽEN

16x podobně rychlých půjček s převodem na účet

Poskytovatel nabízí rychlé převody schválené částky na účty v České spořitelně, Komerční bance a Raiffeisen bance. Pokud máte svůj účet v jiné bance, prověřte dalších 12 rychlých nabídek s garancí převodu na účet do hodiny, u 18 nabídek půjčky ihned na účet nezabere připsání schválené částky více jak do 30 minut. Další možností je vybírat mezi nabízenými půjčkami setříděnými podle bankovních účtů. Vybírat tak budete jen mezi těmi, které rychlý převod na účet na Váš účet garantovat mohou