Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu a ručitele

Shrnutí vlastností: online, max 75000 Kč do 15 minut, bez doložení příjmu, bez registru

POZASTAVENO - ZKUSTE PŮJČKU COFIDIS - VÍCE INFORMACÍ

Půjčka bez doložení příjmu a ručitele od 15000 do 75000 Kč

Bez potvrzení o příjmu a bez ručitele s limity od 15000 - 75 000 Kč a, na nebankovní půjčky, "výhodným" (tj. podobným běžným bankovním úrokům za typických podmínek) úrokem kolem 15% ročně (1,25% měsíčně), patří se schválením do 15 minut mezi tzv. "půjčky ihned".

Období, na které si můžete půjčit, tj. 6 - 36 měsíců dle volby žadatele o spotřebitelský úvěr, patří k nadstandardním. Schválenou půjčku poskytovatel poukazuje ihned po schválení na bankovní účet a lze ji předčasně splatit bez sankčních poplatků za předčasné splacení

nebankovni

Nabídka by byla ještě zajímavější, kdyby novým klientům nabídla možnost vzít si první, byť menší, půjčku zdarma a vyzkoušet si průběh žádosti a následný převod na bankovní účet. Dalším zlepšením by mohl být převod peněz na účet v rámci několika minut v případě, že klient má svůj bankovní účet i jinde, než v České spořitelně. Jediný účet / banka neurychluje převody schválených částek klientům s jinými bankami.

Vlastnosti uvedeného spotřebitelského úvěru ho ve výběrech řadí mezi ty "bez registru", "bez doložení příjmu", "online ihned", "bez ručitele" dostupné z tzv. "KLIK menu". Klikací menu vzniklo pro urychlení hledání a výběru nabídek s podobnými vlastnostmi uvedenými v názvu výběru. V menu tak vybíráte pouze mezi půjčkami, které opravdu hledáte.

DRUHPARAMETRY
Minimlní půjčka15000Kč
Maximální částka75000 Kč
Splatnost6 - 36 měsíců
Poukázánína bankovní účet ihned po schválení online žádosti
Musí být zaměstnanecNE, NENÍ třeba být v zaměstnaneckém poměru
Minimální příjemNE, minimální příjem NENÍ potřeba
Doložení příjmuNE, NENÍ třeba dokládat příjem
Kontroluje registrNE, poskytovatel NETRVÁ na kontrole registru dlužníků
První zdarmaNE, bohužel si NELZE PŮJČIT POPRVÉ ZDARMA
Nutná registraceANO, bez registrace to nepůjde
Potřebné dokumentyOP, bankovní účet, mobil
RUČITEL / RUČENÍNE, není třeba shánět spoluručitele
Účelbezúčelová, o využití peněz rozhoduje úspěšný žadatel
Rychlost vyřízenítypicky do 15 min
Online?ANO, vše vyřídíte z počítače nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaANO, žádné sankce za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO
VýhodyBEZ RUČITELE, IHNED, BEZ PŘÍJMU
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
Podobná půjčka z trafiky Zaplo / Geco | pro nové klienty zdarma
ŽÁDOSTPOZASTAVENO

Reprezentativní příklad (* webové stránky poskytovatele): Úvěr 108 000 Kč | Délka úvěru: 48 měsíců | Měsíční splátka je 2 954 Kč | Úroková sazba: 14,07 % p.a. | Poplatky 33 684,81 Kč | Další poplatky: 0 Kč | Celkový úvěr: 141 684,81 Kč | RPSN 15 % | Toutu nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí půjčky úvěru

Zdroj (*): Člen skupiny Kreditech, srpen 2019

Podobné a alternativní

Jednou z možností, jak najít nabídku, která nejlépe odpovídá Vašim možnostem a tomu, co potřebujete, je vyžádat si více nabídek a porovnat je. Pokud nemáte zkušenosti nebo si nejste jistí, poraďte se zdarma. Stát v rámci programu zvyšování finanční gramotnosti zřizuje a finančně podporuje síť 22 poraden, kde získáte radu i právní pomoc zdarma. Zkušenosti z řešení mnoha případů umožnují pracovníkům poradenských center rychle rozpoznat "výhodnou" nabídku a rychle najít alternativu.

Půjčka od lidí

Další možností je zkusit si půjčit od lidí, kde po registraci na stránkách v přehledném seznamu probíhajících aukcí půjček vidíte, jaké částky, úroky a zajištění / garance mají šanci uspět. Zjistíte tak, co na trhu půjček možné je a co pravděpodobně nemá šanci na úspěch. Před zadáním poptávky se můžete inspirovat u těch úspěšně uzavřených a poučit se z neúspěšných.

lide pujcuji lidem

První zdarma - pro nové klienty poprvé zdarma

V každém případě při hledání možností, jak si půjčit co nejlevněji, prověřte možnosti získání půjčky zdarma. Nabídky od 8 poskytovatelů najdete v Menu nabídek s podobnými vlastnostmi