Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu a ručitele od 15 000 do 75 000 Kč

Bez potvrzení o příjmu a bez ručitele s limity od 15 000 - 75 000 Kč a, na nebankovní půjčky, "výhodným" úrokem kolem 15% ročně (1,25% měsíčně), patří se schválením do 15 minut mezi tzv. "půjčky ihned".

Období, na které si můžete půjčit, tj. 6 - 36 měsíců patří k nadstandardním. Schválenou půjčku poskytovatel poukazuje na účet a lze ji předčasně splatit bez sankčních poplatků.

nebankovni

Nabídka by byla ještě zajímavější, kdyby novým klientům nabídla možnost vzít si první, byť menší, půjčku zdarma a vyzkoušet si průběh žádosti a následný převod na bankovní účet. Dalším zlepšením by mohl být převod peněz na účet v rámci několika minut v případě, že klient má svůj bankovní účet i jinde, než v České spořitelně. Jediný účet / banka zpomaluje převody peněz klientům s jinými bankami.

Vlastnosti spotřebitelského úvěru ho ve výběrech řadí mezi ty "bez registru", "bez doložení příjmu", "online ihned", "bez ručitele" dostupné z tzv. "KLIK menu". Klik menu vzniklo pro urychlení hledání a výběru nabídek s podobnými vlastnostmi. V menu tak vybíráte pouze mezi půjčkami, které opravdu hledáte.

DRUHPARAMETRY
Minimlní půjčka15 000Kč
Maximální částka75 000 Kč
Splatnost6 - 36 měsíců
Poukázánína účet ihned
Musí být zaměstnanecNE
Minimální příjemNE
Doložení příjmuNE
Kontroluje registrNE
První zdarmaNE
Nutná registraceANO
Potřebné dokumentyOP, bankovní účet, mobil
RUČITEL / RUČENÍNE
Účelbezúčelová
Rychlost vyřízení15 min
Online?ANO
Předčasné splacení zdarmaANO
Poplatek za poskytnutíANO
VýhodyBEZ RUČITELE, IHNED, BEZ PŘÍJMU
ObčanstvíČR
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetano
Podobná 20 000 Kč do 30 minut | z trafiky Zaplo / Geco | pro nové klienty zdarma
ŽÁDOSTPOZASTAVENO

Reprezentativní příklad (*): Úvěr 108 000 Kč | Délka úvěru: 48 měsíců | Měsíční splátka je 2 954 Kč | Úroková sazba: 14,07 % p.a. | Poplatky 33 684,81 Kč | Další poplatky: 0 Kč | Celkový úvěr: 141 684,81 Kč | RPSN 15 % | Toutu nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí půjčky úvěru

Zdroj (*): Člen skupiny Kreditech

  • září 2018
  • Bez ručitele a doložení příjmu


Podobné a alternativní

Jednou z možností, jak najít nabídku, která nejlépe odpovídá Vašim možnostem a tomu, co potřebujete, je vyžádat si více nabídek a porovnat je. Pokud nemáte zkušenosti nebo si nejste jistí, poraďte se zdarma. Stát v rámci programu zvyšování finanční gramotnosti zřizuje a finančně podporuje síť 22 poraden, kde získáte radu i právní pomoc zdarma. Zkušenosti z řešení mnoha případů umožnují pracovníkům poradenských center rychle rozpoznat "výhodnou" nabídku a rychle najít alternativu.

Půjčka od lidí

Další možností je zkusit si půjčit od lidí, kde po registraci na stránkách v přehledném seznamu probíhajících aukcí půjček vidíte, jaké částky, úroky a zajištění / garance mají šanci uspět. Zjistíte tak, co na trhu půjček možné je a co pravděpodobně nemá šanci na úspěch. Před zadáním poptávky se můžete inspirovat u těch úspěšně uzavřených a poučit se z neúspěšných.

lide pujcuji lidem

První zdarma - pro nové klienty poprvé zdarma

V každém případě při hledání možností, jak si půjčit co nejlevněji, prověřte možnosti získání půjčky zdarma. Nabídky od 8 poskytovatelů najdete v Menu nabídek s podobnými vlastnostmi

Seo servis CZIN.eu