Půjčka ihned na účet bez ručitele

Půjčka až 15 000 Kč ihned na účet, bez registru

Shrnutí vlastností: nebankovní, do 30 minut, bez spoluručitele, max. 15000 Kč na 30 dnů, online, bez sankce

POZASTAVENO - ZKUSTE PODOBNÉ

Nebankovní půjčky bez kontroly registrů s rychlým převodem

první půjčka zdarma

Rychlá online půjčka ihned na účet nabízí od Kredito24 částky od 1000 do 15000 Kč na období 1 - 30 dní se schválením odeslané žádosti do 15 minut. K převodu požadované a následně schválené částky na bankovní účet úspěšného žadatele dochází okamžitě po posouzení a odsouhlasení sprvně a úplněné vyplněné žádosti. Na účtu zákazníka bývá připsána typicky do 15 minut, nejpozději do 30 minut. Poskytovatel nepožaduje ručení, respektive zajištění další osobou, doložení pravidelného nebo minimálního příjmu ze zaměstnaneckého poměru ani kontrolu registrů dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI). Právě tím, že netrvá na detailní kontrole je poskytovatel na českém finančním trhu poměrně výjimečný. Konkurence bez zmíněné kontroly nabízí výrazně nižší částky, případně peníze k zapůjčení bez kontroly nenabízí vůbec.

Podobné a srovnatelné půjčky

Nebankovní půjčky ihned na účet od tohoto poskytovatele najdete hned v několika specializovaných výběrech podobných, srovnatelných a navzájem zaměnitelných nebankovních půjček s názvem odvozeným od téměř totožných vlastností zakotvených v názvu daného výběru: nebankovní půjčky na účet | půjčky bez příjmů | půjčka bez kontroly registru. Přesto, že nabídka je na poměry českého trhu se spotřebitelskými úvěry velmi tolerantní, nepodařilo se jí získat dostatek pozornosti od zákazníků potřebné k tomu, aby mohla být zařazena na titulní stranu mezi ty nejčastěji hledané nebo oblíbené. Přesto, nebo právě proto, by neměla uniknout naší pozornosti. Její vlastnosti, které u konkurence většinou nenajdete, stojí za zvážení. Pokud si nejste jistí, určitě se nebojte kontaktovat jednu z cca 40 poboček Asociace občanských poraden, kde se za podpory státu můžete poradit zcela zadarmo. Výhodou je, že zaměstnanci denně spolupracují s finančními orgány a bankovními i nebankovními institucemi a vědí tak o nabídkách spotřebitelských i dlouhodobých půjček, které na českém Internetu neinzeují a proto je tam nenajdete. Vyplatí se zajít a bezplatně se poradit, je naprosto zbytečné platit víc než je v dané situaci nutné. Jde o náš život a naše peníze.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1000 Kč
Maximální částka15000 Kč
Splatnost1 - 30 dní dle volby žadatele
Poukázáníokamžitě na bankovní účet úspěšného žadatele
Rychlost vyřízenítypicky do 15 min
Musí být zaměstnanecNE, poskytovatel NETRVÁ na zaměstnaneckém poměru
Minimální příjemNE, NENÍ TŘEBA dokládat minimální příjem
Doložení příjmuNE, NENÍ TŘEBA dokládat příjem ze zaměstnání
Bez registrůANO, poskytovatel NEKONTROLUJE registry
První zdarmaNE, bohužel, poprvé si NELZE půjčit ZDARMA
Nutná registraceano, bez registrace TO NEPŮJDE
Potřebné dokumentyobčanský průkaz, bankovní účet, mobil
RPSNpodle výše částky - viz webové stránky poskytovatele
RUČITEL / RUČENÍNE, NENÍ třeba shánět spoluručitele
Účelbezúčelová, o využití peněz ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Komplet online?ANO, vše lze pohodlně vyřídit z počítače nebo mobilního telefonu
Předčasné splacení zdarmaposkytovatel NEÚČTUJE SANKČNÍ POPLATEK za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO, poskytovatel SI ÚČTUJE POPLATEK ZA POSKYTNUTÍ
Výhodybez příjmu, bez registrů, bez ručitelů, ihned
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetbez bankovního účtu to nepůjde - JE PODMÍNKOU
PodobnáCreditLimit Ferratum | malá rychlá od Zaplo
ŽÁDOSTdočasně pozastaveno

Reprezentativní příklad půjčky Kredito24 (* webové stránky poskytovatele 2020): Úvěr 3000 Kč | Úroková sazba 365% p.a. | Poplatky 900 Kč | Doba splatnosti 30 dnů | Splátka 3900 Kč | RPSN 2334% | Skryté poplatky 0 Kč | Dodatečné náklady 0 Kč | Předčasné splacení zdarma! | Toutu nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí půjčky / spotřebitelského úvěru

Zdroj (* web poskytovatele): člen skupiny Kreditech, červen 2020

Patřila, bohužel, opravdu patřila, protože její poskytovatel již není na trhu aktivní, respektive, ukončil svoji podnikatelskou činnost, k těm nejbenevolentnějším nabídkám na českém finančním trhu. Zajímavé na ní byla její rychlost a minimum požadovaných dokumentů a dále relativně vstřícné podmínky, které nebránily ve schválení žádosti tak, jako tomu je u drtivé většiny jejích konkurentů. Nejsme sami, kdo si myslí, že právě takovéto nabídky by se znovu objevit. Své místo i zájemce mají, teď jen dobře zvládnout prezentaci a propagaci a poté i vnitřní procesy.