Půjčka ihned na ruku

Půjčka ihned na ruku bez ručitele

Shrnutí vlastností: nebankovní, na ruku, v hotovosti, ihned, max. 70 000 Kč, bez příjmů, bez registru

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA

Půjčky v hotovosti 5 000 až 70 000 Kč

Půjčka ihned na ruku, respektive, peníze v hotovosti od 5000 do 70000 Kč bez ručitele s doručením až domů na práh. Smart nabízí dlouhodobé nebankovní půjčky hotově bez doložení příjmu a kontroly registrů na pravidelné splátky. Často vyhledávanou výhodou půjčky je nulová potřeba dokládat pravidelný nebo alespoň minimální příjem. Další výhodou je, že hotovost můžete získat bez online registrace a to osobně proti dvěma dokladům. Potřebovat budete občanský průkaz plus libovolný další doklad jako řidičský průkaz nebo cestovní pas.

Podobné, částečně srovnatelné půjčky v hotovosti do rukou poskytuje více nebankovních společností. Mezi nejznámější patří Zaplo v hotovosti v trafice, Creditportal k vyzvednutí na čerpacích stanicích a Provident, který rozšířil dříve výhradní předání peněz do ruky i o výplaty / převody na bankovní účet. Všech zmíněných půjček se týká závislosti doby schválení / vyřízení půjčky na době a rychlosti dodání poskytovatelem požadovaných podkladů.

Půjčky ihned na ruku ve variantě "první zdarma" POSKYTOVATEL NENABÍZÍ

půjčka ihned

Smart nenabízí novým zákazníkům první půjčku zdarma. A právě výběr těch nebankovních spotřebitelských půjček, které jsou pro nové zákazníky poprvé úplnš zadarmo je místo, kde je vhodné začít. Celkem čtrnáct aktuálních / platných nabídek spotřebitelských půjček, které jsou poprvé zcela bez úroku a bez poplatků, to jest úplně zadarmo, umožňuje při řádném splácení postupně získávat částky od 3 000 do 20 000 Kč a to zcela bezúročně na dobu celkem čtyř až šesti měsíců. Levněji to nešlo, nejde a pravděpodobně ani v budoucnosti nepůjde. NEPLAŤTE VÍC, než je nezbytně nutné. Jde o Vaše peníze a Váš život!

DRUHINFO
Minimální částka5000
Maximální částka70000 Kč
Splatnost13 - 16 měsíců
Poukázánív hotovosti (na ruku s doručením)
Rychlost vyřízenív závislosti na rychlosti doručení požadovaných dokumentů
Musí být zaměstnanecNE, společnost NETRVÁ na zaměstnaneckém poměru
Minimální příjemNE, poskytovatel NETRVÁ na dokladu o příjmu
Doložení příjmuNE, pro schválení žádosti NENÍ TŘEBA doložení příjmu
Bez registruANO, firma NENAHLÍŽÍ do registru dlužníků
První zdarmaNE, bohužel, poprvé si NELZE PŮJČIT ZADARMO
Nutná registraceNE, jedna z mála nebankovních půjček, která NETRVÁ na registraci
Potřebné dokumentykopie občanského průkazu + druhý osobní doklad
RučeníNE, NENÍ TŘEBA shánět spoluručitele
Účelbezúčelová, o využití peněz ROZHODUJE výjradně úspěšný ŽADATEL
Online?NE, bohužel, půjčky NELZE KOMPLETNĚ vyřídit online
Předčasné splaceníANO, poskytovatel NEÚČTUJE SANKČNÍ POPLATKY za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO, ÚČTUJE si POPLATEK za schválení půjčky
ObčanstvíTrvalé bydliště v ČR, pouze pro občany s trvalým bydlištěm v České republice
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetNE, díky výplatě v hotovosti bankovní účet NENÍ PODMÍNKOU
ŽÁDOSTVYPLNIT ŽÁDOST

Příklad půjčky v hotovosti na ruku 20000 Kč (* webové stránky poskytovatele): Při výši úvěru 20 000 Kč na 13 měsíců: zápůjční úroková sazba 25,85 % p.a., poplatek za uzavření smlouvy ve výši 800 Kč, poplatek za správu úvěru ve výši 4400 Kč, poplatek za hotovostní výběr splátek ve výši 3800 Kč, měsíční splátka 2600 Kč, RPSN činí 189,4%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 14600 Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 34600 Kč.

Příklad 30000 Kč (*): Při výši úvěru 30000 Kč na 16 měsíců: zápůjční úroková sazba 21 % p.a., poplatek za uzavření smlouvy 0,- Kč, poplatek za správu úvěru ve výši 6600 Kč, poplatek za hotovostní výběr splátek ve výši 10200 Kč, měsíční splátka ve výši 3450 Kč, RPSN činí 146,7%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 25200 Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí / uhradí, činí 55200 Kč. V případě řádného a včasného splácení všech splátek podle předpisu splátek má Klient nárok na slevu na úrocích ve výši 10% z jistiny. V tomto případě 3000 Kč. Tato sleva bude Klientovi vyplacena při úhradě poslední splátky podle smluvního předpisu splátek.

Zdroj (*): Smart spotřebitelský úvěr 5000 až 70000 Kč v hotovosti na ruku, červen 2020

Zajímavá a často hledaná nabídka by byla ještě zajímavější, kdyby pravděpodobnost jejího rychlého vyřízení a schválení byla alespoň o trochu vyšší než je průměr.