Půjčka ihned na ruku bez ručitele

Půjčka ihned na ruku bez ručitele

Shrnutí vlastností: nebankovní, ihned na ruku, online, v hotovosti, max. 70 000 Kč, bez příjmu, bez registru

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA

Půjčka ihned na ruku bez ručitele 5000 až 70000 Kč

Půjčka ihned na ruku, resp. peníze v hotovosti od 5 000 do 70000 Kč bez ručitele s doručením až domů ke dveřím na práh. Smart nabízí půjčku bez ručitele, v hotovosti na ruku, bez podmínky kontroly registrů, bez potřeby doložení pravidelného nebo minimálního příjmu a bez registrace proti dvěma osobním dokladům - občanský průkaz plus libovolný další osobní doklad.

Podobné nabídky v hotovosti a půjčky na ruku poskytuje více společností. Mezi nejznámější patří Zaplo, Creditportal a Provident, které si po jejich schválení můžete vyzvednout v trafikách GECO v případě Zaplo nebo na čerpacích stanicích EuroOil v případě Creditportal. Provident Vám peníze v hotovosti doručí také až k Vám domů. Všechny nabídky, resp. rychlost jejich schválení a vyřízení jsou závislé na době, během které žadatel dodá všechny požadované dokumenty.

Půjčka ihned na ruku .. první zdarma, bohužel, POSKYTOVATEL NENABÍZÍ

pujcka zdarma

Smart nenabízí novým zákazníkům první půjčku zdarma. A právě výběr těch nebakovních spotřebitelských úvěrů, které jsou pro nové zákazníky první zdarma je místo, kde je vhodné začít. Celkem 13 nabídek spotřebitelských půjček, které jsou poprvé zcela bez úroku a bez poplatku, tj. zcela zdarma, umožňuje při řádném splácení postupně získávat částky od 3 000 do 20 000 Kč zcela bezúročně na dobu celkem 4 - 5 měsíců. Levněji to nešlo, nejde a pravděpodobně ani v budoucnosti nepůjde ... NEPLAŤTE VÍC, než je nezbytně nutné

DRUHINFO
Minimální částka5000
Maximální částka70000 Kč
Splatnost13 - 16 měsíců
Poukázánív hotovosti (na ruku s doručením)
Rychlost vyřízenív závislosti na rychlosti doručení požadovaných dokumentů
Musí být zaměstnanecNE, poskytovatel NETRVÁ na zaměstnaneckém poměru
Minimální příjemNE, poskytovatel NETRVÁ na dokladu o příjmu
Doložení příjmuNE, pro schválení online žádosti NENÍ TŘEBA doložení příjmu
Bez registruANO, poskytovatel NENAHLÍŽÍ do registru dlužníků
První zdarmaNE, bohužel, poprvé si NELZE PŮJČIT ZDARMA
Nutná registraceNE, jedna z mála nebankovních půjček, která NETRVÁ na registraci
Potřebné dokumentyobčanský průkaz + druhý doklad
Bez ručiteleANO, NENÍ TŘEBA shánět spoluručitele
Účelbezúčelová, o využití peněz rozhoduje úspěšný žadatel
Online?NE, bohužel, půjčky NELZE KOMPLETNĚ vyřídit online
Předčasné splacení zdarmaANO, poskytovatel NEÚČTUJE sankční poplatky za předč. splacení
Poplatek za poskytnutíANO, poskytovatel si ÚČTUJE POPLATEK za schválení půjčky
ObčanstvíTrvalé bydliště v ČR, pouze pro občany s trvalým bydlištěm v České republice
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetNE, bankovní účet NENÍ PODMÍNKOU
ŽÁDOSTONLINE ŽÁDOST

Příklad: peníze v hotovosti na ruku 20000 Kč (* webové stránky poskytovatele): Při výši úvěru 20 tis Kč na 13 měsíců: zápůjční úroková sazba 25,85 % p.a., poplatek za uzavření smlouvy ve výši 800 Kč, poplatek za správu úvěru ve výši 4 400 Kč, poplatek za hotovostní výběr splátek ve výši 3 800 Kč, měsíční splátka 2 600 Kč, RPSN činí 189,4%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 14 600 Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 34.600,-Kč.

Příklad 30 000 Kč (*): Při výši úvěru 30 tis Kč na 16 měsíců: zápůjční úroková sazba 21 % p.a., poplatek za uzavření smlouvy 0,- Kč, poplatek za správu úvěru ve výši 6 600 Kč, poplatek za hotovostní výběr splátek ve výši 10 200 Kč, měsíční splátka ve výši 3 450 Kč, RPSN činí 146,7%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 25 200 Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 55 200 Kč. V případě řádného a včasného splácení všech splátek podle předpisu splátek má Klient nárok na slevu na úrocích ve výši 10% z jistiny. V tomto případě 3 000 Kč. Tato sleva bude Klientovi vyplacena při úhradě poslední splátky podle předpisu splátek.

Zdroj (*): Smart spotřebitelský úvěr 5 až 70000 Kč v hotovosti na ruku, srpen 2019