PŮJČKA BEZ RUČITELE IHNED

Půjčka bez ručitele a registru ihned na účet

soscredit

Půjčka bez ručitele od SOSCredit patří mezi nebankovní spotřebitelské úvěry schvalované do cca 15 minut od dodání požadovaných dokumentů. Nový klient si může půjčit max. 6 000 Kč na 28 dní, opakovaná umožňuje žádat o půjčku do maximální hodnoty 15 000 Kč.

Parametry a vlastnosti půjčky ji řadí do výběrů podobných nebo srovnatelných nabídek "ihned", "online", "bez příjmu". SOSCredit v průběhu roku spouští reklamní akce, během kterých mohou noví zákazníci získat půjčku do 5 tis Kč zdarma. Pokud Vás nabídka financování bez úroku a poplatku za vyřízení a schválení žádosti o půjčku zajímá, prověřte všech 10 zbývajících nabídek první půjčky ZDARMA:

pujcka zdarma

Průběh a rychlost schválení žádosti o půjčku

Po vyplnění žádosti a dodání/zaslání kopie OP + druhého dokladu a 3 posledních výpisů z účtu SOSCredit odešle SMS s výsledkem posouzení žádosti. V případě kladného výsledku je požadovaná částka ihned odeslána na bankovní účet. Na účet dorazí do cca 15 minut v případě, že žadatel má svůj bankovní účet ve stejné bance, jako poskytovatel půjčky. V opačném případě zabere převod 1 až 3 pracovní dny.

Podobně rychlé půjčky s rychlým převodem na bankovní účet

Pokud peníze potřebujete urgentně, většinou oceníte, pokud požadovaná částka dorazí rychle - ".. kdo rychle dává, dvakrát dává ..". Půjčky, které projdou schvalovacím procesem, případně i dorazí do banky nejpozději do hodiny, většinou do 30 minut, jsou nejrychleji přístupné přes MENU, kde jsou podobné nabídky setříděny do skupin podle vlastností, ve zmíněném případě i podle rychlosti schválení žádosti a následného převodu na účet ..

rychla pujcka
DRUHPARAMETRY
Minimální částka1 000 Kč
Maximální částka15 000 Kč při opakované půjčce
Splatnost7 dní - 28 dní
Poukázánína bankovní účet
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, FIO banka, Moneta Money Bank, Raiffeisen BANK
Rychlost vyřízení15 minut
Musí být zaměstnanecANO
Min. příjemNE
Doložení příjmuNE, zcela výjimečně
Bez registruANO
První zdarmaNE
Nutná registraceano
Potřebné dokumentyOP + druhý doklad + 3 poslední výpisy + mobilní číslo
RPSNna stránkách poskytovatele
RUČITEL / RUČENÍNE
Účelbezúčelová
Komplet online?ANO
Předčasné splacení zdarmaANO
Poplatek za poskytnutíano
Výhodybez ručitele, ihned, bez registru
ObčanstvíČR
Věková hranice/rozsahod 21 let
Bankovní účetano
PodobnáFerratum - první zdarma | Zaplo - 1. zdarma | Kamali - poprvé zdarma
ŽÁDOSTVYPLNIT ŽÁDOST

Reprezentativní příklad (*): Požadovaná půjčka: 6 000 Kč, období: 21 dní, poplatek: 1 763 Kč, celkem k úhradě: 7 763 Kč. Od celkové částky je možné odečíst slevu pro stálé klienty v případě, že si půjčuje opakovaně

Zdroj (*): SOS Credit

  • srpen 2018
CZIN.eu