SMS půjčka, první zdarma

Půjčka 20000 Kč ihned

Shrnutí vlastností: online až 20000 Kč do 15 minut na bankovní účet, bez doložení příjmu

VYPLNIT ŽÁDOST+ KALKULAČKA

Rychlé půjčky do 20000 Kč poprvé bez úroků a poplatků

první půjčka zdarma

Půjčka přes SMS 20 000 Kč ihned na běžný účet, bez kontroly registrů a pro nové zákazníky první zdarma od ViaSMS patří k nejrychlejším půjčkám na českém finančním trhu spotřebitelských úvěrů bez ručení další osobou, případně zajištění. Půjčit si můžete až 20000 Kč na 30 dní, které budou vzápětí, to jest během cca 15 minut po posouzení a následném schválení připsány na bankovním účtu zákazníka. Odpověď na odeslanou správně vyplněnou online žádost slibuje finanční společnost během čtvrt hodinky. Během několika málo okamžiků se tak dozvíme, zda jsme byli úspěšní nebo ne.

Pro klienty / zákazníky, kteří si od společnosti ještě nikdy předtím nepůjčili, jsou jejich prvé půjčky poprvé zcela bez úroků a bez poplatku, to jest úplně zadarmo. Vlastnostmi se řadí mezi ty "bez spoluručitelů", "bez dokladů o celkových příjmech", "bez kontroly záznamů v registrech dlužníků" a mezi další podobné. Linky na výběry / skupiny všech nabídek se shodnými nebo podobnými vlastnostmi a tím i možnost výběru ze srovnatelných, nazájem zaměnitelných a konkurenčních půjček najdete v horním rozbalovací nabídce.

Podobné online půjčky v 16 variantách

Většina z nás, která potřebuje krátkodobou finanční injekci a menší sumu peněz, ocení nebo raději přímo vyžaduje, aby vyřízenou a schválenou půjčku připsala společnost na běžný účet během chvilky, protože: ".. kdo rychle dává, dvakrát dává ..". Žádosti, které projdou procesem prověřování a schvalování, a z nich vyplývající finanční částky případně i dorazí do banky většinou do půl, nejpozději do hodiny. Mejrychleji přístupné jsou přes horní nabídku, kde jsou vlastnostmi obdobné, navzájem zaměnitelné / srovnatelné nabídky setříděny do skupin podle obdobných vlastností, v tomto případě podle rychlosti posouzení a případné schválení žádostí a následného převodu do banky úspěšného žadatele.

rychla
DRUHPARAMETRY
Minimální částka100 Kč
Maximální částka20000 Kč
Splatnost7 - 30 dní
Poukázáníbezprostředně po posouzení a schválení do banky zákazníka
Doba vyřízenído 15 min.
Musí být zaměstnanecANO, alespoň nějaký příjem, například brigáda
Minimální příjemNENÍ POŽADOVÁN
Doložení příjmůNENÍ POŽADOVÁNO
Bez registrůNE, kontrola jen OBČAS / sporadicky
RPSNpodle požadované částky a doby splacení
Poprvé zadarmopouze do maximální výše 8000 Kč
Nutná registracebez registrace na webových stránkcáh TO NEPŮJDE
Potřebné dokumentykopie občanského průkazu nebo řidičský průkaz nebo pas
RPSNdle výše půjčky = viz kalkulačka na stránkách poskytovatele
Ručitel / ručeníNE, NENÍ POŽADOVÁN žádný další ručitel
Účelbezúčelová, využití je zcela NA ÚSPĚŠNÉM PŘÍJEMCI
Komplet online?vše lze pohodlně a kompletně vyřídit z mobilního telefonu, tabletu nebo počítače
Předčasné splaceníSpolečnosti si neúčtuje ŽÁDNÉ / NULOVÉ SANKCE při předčasném splacení
Poplatek za poskytnutíNE, účtován až u opakovaných půjček
Výhodypoprvé bezůročně - bezplatně, na účtu typicky během čtvrt hodny
ObčanstvíČR, pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah25+
Bankovní účetANO, bez bankovního účtu TO NEPŮJDE
PODOBNÁpůjčky z trafiky Zaplo / Geco | Cofidis
ŽÁDOSTonline žádost o půjčku

Reprezentativní příklad (* webové stránky poskytovatele): "Na stránkách poskytovatele pomocí kalkulátoru částky, úroku, poplatků a celkových splátek"

Zdroj (*): webové stránky úvěrové společnosti, srpen 2020

Malá, rychlá půjčka před výplatou, kterou lze vyřídit kompletně online z mobilního telefonu nebo počítače. Jejími vlastnostmi zaujme její poskytovatel téměř každého a to především její rychlostí. Právě rychlostí je prostě až neuvěřitelná. Na druhou stranu nevyhovuje úplně každému, protože doložitelný pravidelný příjem ze zaměstnání, brigády nebo podpory rozhodně každý z nás nemá. Není ani nejlevnější a to, bohužel, ani náhodou. Prostě každému zaměstnanému, kdo potřebuje půjčit opravdu během chvíle, nárazově a navíc zcela výjimečně. Pokud Vám chybí peníze pravidelně nebo alespoň několikrát / vícekrát do roka, poraďte se, jak a kde ušetřit nebo si půjčit dlouhodobě na pravidelné splátky za férových podmínek a, a to je nejdůležitější, především levněji a tím i výhodněji. Poradit si s tím můžete úplně sami nebo se podívejte na seznam kontaktů na cca 40 poboček české státem podporované Asociace občanských poraden (se specializací na předlužení, úvěrové pasti a ohrožení exekucí) ve Vašem městě. Najdete jej v horním rozklikávacím menu pod heslem EXEKUCE. Díky přehledu o aktuální tržní situaci Vám mohou doporučit i možnosti, které na trhu / internetu k nalezení (alespoň zatím) nejsou.